PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبديل اعداد به حروف تا دوازده رفم

ahmadi613
22 / September / 2013, 04:02 AM
با سلام

يك پروژه كامل كه كه اعداد تا دوازده رقم را به فارسي تبديل مي كند براي كاربران سايت قرار مي دهم اين برنامه براي كساني كه برنامه هاي تجاري مي نويسند بسيار خوب است زيرا در پروژه هاي تجاري بخواهيم چك بانكي صادر كنيم ديگر نياز به دست نويسي نيست ميتوانيم در برنامه جايي براي اين موضوع تدارك ببينيم و چك هاي بانكي را هم با عدد وهم باحروف كه نياز است تايپ نماييم.پروژه كامل را از لينك زير دريافت كنيد.ضمنا با دستكاري سورس تعداد ارقام را به دلخواه كم ويا زياد كرد.
پس از ورود به سايت picofile روي* دريافت فايل** كليك كنيد.موفق باشيد.

دانلود پروژه:دانلود كنيد (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>).

hamid
03 / October / 2013, 09:05 PM
چطوری میتونیم کدش رو ببینیم ؟

admin
03 / October / 2013, 10:23 PM
پروژه رو دانلود کرده و فایلی که پسوند dpr دارد رو از طریق خود برنامه (IDE ) دلفی 7 باز کنید.بعد از آن Shift + F12 رو بفشارید و فرم مربوطه رو انتخاب کنید* حالا کافیه روی هر کدوم از ابزارهای فرم دابل کلیک کنید ...

hamid
03 / October / 2013, 11:44 PM
پیدا کردم ، ممنون ، کد برنامه رو تقریباً فهمیدم ، حالا می خوام برم یه فرم طراحی کنم ، ظاهراً کار سختی نیست ، یه برنامه کوچیک تو ذهنمه ،
فرم رو طراحی کردم ، بهت خبر میدم