PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از hmailserver در دلفی

hamid_re
06 / October / 2013, 03:51 AM
سلام من می خوام یک mailserver * با استفاده از اکتیو ایکس های Hmailserver درست کنم*فایل HmailServer.tlb *رو دارم ( نه ocx ) این فایل رو داخل Embarcadero xe 5 * **
Import *کردم و کامپوننت های HMailServer *رو نصب کردم ولی نمی دونم چطور از اونها استفاده کنم
توی اینترنت و حتی خو فوروم مر بوط به HmailServer *هم خیلی گشتم ولی سورس دلفی *و یا حتی یک راهنمایی خیلی کوچولو هم در این زمینه پیدا نکردم*
دوستان اگه میشه لطف کنید سورس کد*مثال**کار با این Activex رو برام قرا بدین و یا لینک دانلودش رو بذارین و یا بگین چطور میشه باهاش کار کرد
با تشکر

admin
07 / October / 2013, 01:40 AM
سلام.این هم یه سورس از خود سایت Embarcadero* . برای رفتن به سایت اینجا (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)کلیک کنید.