PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوشتن یک ویندوز سرویس و اجرای آن

hamid_re
26 / October / 2013, 10:00 PM
سلام من می خوام یک سرویس خیلی ساده بنویسم - برای اینکار هم یک Service Application *ایجاد کردم و در Event های Onstart و OnExecute *کد هایی رو نوشتم اما دوتا مشکل دارم
1) با اینکه حالتش رو روی اتوماتیک گذاشتم ، بعد از نصب سرویس ( با دستور install/ *که در Cmd نوشتم )سرویس اجرا نمیشه و حتما باید برای اجرا به Control panel / Administrative tools/Services *برم و سرویسم رو start کنم
2) بعد از نصب سرویس یک لحظه TrayIcon مربوطه نمایش داده میشه و بعد میره

admin
27 / October / 2013, 01:56 AM
سلام.سورستون رو کامل آپلود کنید (اینجا (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>))*تا ببینیم مشکلش چیه.اوکی؟

b_itman_b
31 / October / 2013, 02:16 AM
مدیرجون منظور از نوشتن یک سرویس چیه و چطوری میشه یه سرویس نوشت؟

admin
31 / October / 2013, 09:19 PM
سلام.
مقاله* زیر رو مطالعه فرمایید.
اگه سوالی بود در خدمتم.

دانلود مقاله (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)
دانلود سورسهاي ضميمه شده (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)

منبع : برنامه نویس (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)

hamid_re
02 / November / 2013, 09:36 PM
سلام b_itman_bدر سیستم خودتون به آدرس *Control panelAdministrative toolsservices برید و روی services *کلیک کنید . چیزی که می بینید تعداد زیادی service *هست که بعضی هاشون started *و بعضی هاشون هم Stoped *هستند . بعنوان مثال آنتی ویروس کامپیوتر شما یک سرویس دارد که آن سرویس به طور مداوم run هست و ویروس رو روی سیستم شما پیدا خواهد کرد - یا مثلا موقعی که sql *server *نصب می کنید یک سرویس مخصوص sql هم نصب می شود که این سرویس query ها رو از برنامه های مختلف دریافت و روی پایگاه داده اعمال می کند - در صورتی که شما بصورت دستی این سرویس را stop *کنید دیگه هیچ query *روی هیچ دیتابیسی از نوع sql *اجرا نمی شود
خود ساختن سرویس هم هیچ کاری نداره فقط کافیه توی دلفی به جای windows application * *
service application *را انتخاب کنید ولی به قول معروف دنگ و فنگ های سرویس خیلی زیاده مخصوصا توی win 7 *که اگه سرویستون gui داشته باشه ویندوز اجازه اجرا نمی ده -
برای اطلاعات بیشتر به اینترنت مراجعه نمایید

omid
20 / August / 2017, 11:15 AM
ببخشید دوستان فرق وب سرویس با سرویس های ویندوز چیه ؟