PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود FastReport آموزش

admin
09 / January / 2013, 09:55 PM
دانلود نسخه 4.14 نرم افزار گزارش گیرFastReport را بهمراه آموزش آن از آقای بابک احدی در این پست ضمیمه کردم .امیدوارم به دردتون بخوره...

دانلود FastReport (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)

دانلود آموزش FastReport (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)

b_e_shamlu
13 / January / 2013, 07:28 PM
به مدیر عزیز سلام عرض میکنم
با تشکر از برنامه ای گذاشته اید من دارای این برنامه با ورژ های مختلفی هستم
اما متاسفانه کرک آن را نداشته و نمی توانم از آن استفاده کنم و اشکالی که پیش می آید این است که فقط اجازه چاپ 5 برگ بیشتر نمی باشد و بر روی برگه چاپ شده این مورد را ذکر میکند
آیا راه حل برای این مورد موجود است قابل ذکر است که قبلا این مشکل وجود نداشت
با تشکر

admin
14 / January / 2013, 11:26 AM
سلام و درود خدمت مدیر b_e_shamlu (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)*عزیز
به نظر من شما اول*اون کامپوننت رو Remove کرده و* این نسخه رو مجددا نصب نمایید ، اگه هنوز هم مشکل داشتید تا راه حل بعدی رو قرار بدم.

ali3d
29 / January / 2013, 04:42 PM
با سلام
یک سوال اساسی که برای من پیش اومده که گزارش گیری چی هست و به چه درد میخوره؟!!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

admin
29 / January / 2013, 06:03 PM
در هر برنامه کاربران اطلاعاتی رو در دیتابیس و یا فایل*Write می کنند*و یا اینکه از دیتابیس و یا فایل Read می کنند.
حال برای مشاهده ی اون اطلاعات شما نیازمند دریافت گزارش از اون هستید .
بعضی اوقات هم نیاز میشه که از این گزارش پرینت گرفته و یا اون رو در قالب فرمتهای دیگه برای خودتون و یا هر کس دیگری دریافت کنید.در کل یکی از اهداف بزرگ در طراحی نرم افزار گزارشگیری می باشد.

b_e_shamlu
11 / February / 2013, 02:48 AM
مدیر جان سلام خدمت شما عرض کنم این کار هارا انجام دادم
1- ویندوز رو عوض کردم
2- دلفی را عوض کردم
3- برنامه را چندین و چند بار حذف و نصب کردم
اما متاسفانه هیچی و هیچی
شایان ذکر است که برنامه ای برای دلفی 6 دارم خوب کار میکنه اما دلفی 7 کار نمی کنه

با تشکر از جواب جنابعالی
ضمنا باز هم درخواست قدیمی خودم را دارم که اگر امکان پذیره سایت را به صورتی طراحی کنید که اگر دوستی در یک تاپیک یا یک گفتگو شرکت کرد درصورت تغییر و یا اضافه شدن یک کامنت و یا پاسخ* پیامی به ایمل ارسال شود
با این عمل بهتر و با مدیریت زمان بیشتری میتوان به سایت سرزد و کار کرد
************************* ************************* ************************* ************************* *** بازهم متشکرم و و پوزش میخواهم از درخواستم

admin
11 / February / 2013, 04:34 AM
سلام و درود خدمت مدیر b_e_shamlu (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)
یه سوال :
جسارتا IDE دلفی 7 تو کدوم درایو نصب بوده ؟
سیستم عامل در کدوم درایو ؟

zare
12 / January / 2015, 04:28 PM
با سلام خیلی ممنون ومتشکرم

alaveh
14 / July / 2017, 02:37 PM
ممنون از شما دوست عزیز بابت این کار ارزنده
متاسفم که دلفی توی ایران دیگه زنده نیست
نرم افزار دوست داشتنی هست ( حد اقل برای من )
اگر دلفی طرفدار داشت این پست 3 سال خاک نمیخورد

admin
15 / July / 2017, 12:54 AM
ممنون از شما دوست عزیز بابت این کار ارزنده
متاسفم که دلفی توی ایران دیگه زنده نیست
نرم افزار دوست داشتنی هست ( حد اقل برای من )
اگر دلفی طرفدار داشت این پست 3 سال خاک نمیخورد

سلام و درود.
لطف دارید شما ولی در حال حاضر به دلیل وجود شبکه های اجتماعی مختلف معمولا اکثر آموزش ها و اشکلات را از آن طریق برطرف می نماییم وگرنه واقعا برنامه نویسان دلفی در ایران فوق العاده زیاد هستند.
موفق و موید باشید