PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود یک پروژه ی ساده IntraWeb در دلفی 7

admin
16 / June / 2014, 06:22 AM
سلام و درود.

پروژه ی زیر رو جهت دوستانی که علاقه مند به کار با اینتراوب هستند ( پروژه کار چند دقیقه است ) طراحی کردم ، برای شروع باید خوب باشه.

دانلود پروژه ی اینتراوب با دلفی 7 (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)

<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>

کدهای و کنترل های اضافی ای هم که در داخل پروژه هست برای استفاده های دیگر گنجانده شده تا دوستان خلاق بتونند از اون ها استفاده کنند.
امید است دوستانی بتوانند این پروژه رو با تخصص خودشون حرفه ای نموده و در ذیل این پست نسخه های حرفه ای اون رو آپلود نمایند...

hooch
17 / June / 2014, 05:06 PM
باسلام و تشکر از زحمات جنابعالی
جناب مهندس موقع اجرای برنامه پیغامهای ذیل را می دهد

<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>

admin
18 / June / 2014, 09:36 PM
خواهش میکنم.
شما بر روی فایل اجرایی ایجاد شده توسط من ، کلیک راست کرده و run as administrator رو انتخاب کنید و ببینید پروژه اجرا خواهد شد یا خیر.
منتظر جوابتون هستم

hooch
19 / June / 2014, 09:36 PM
با سلام و تشکر از زحمات جنابعالی
برنامه اجرا شد