PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وارد کردن پارامتر های مورد نیاز یه web page از داخل برنامه

helia
17 / October / 2014, 02:22 PM
سلام خدمت همه دوستان تلاشگر
می خوام از توی برنامه برای مثال یه سایت <span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span> (دریافت قبض تلفن) برم بعد یه شماره تلفن توسط برنامه توی این سایت وارد بشه و دکمه "دریافت اطلاعات" توسط برنامه زده بشه
(نمیدونم تونستم خوب منظورم رو برسونم؟)
کسی هست کمک کنه؟

b_e_shamlu
20 / October / 2014, 11:30 AM
با سلام دوست عزیز
اینجور که من متوجه شدم شما میخواهید به بانک اطلاعات یک سایت دست یابی داشته باشید
این کار بصورت معمول اشتباه است یعنی هیچ شرکتی اجازه این کار نمیدهد چرا که درصورتی که این اطلاعات را
در اختیار ماشین بگذارد برای اون شرکت اشکالاتی از قبیل اشغال شدن خط آن سرور خواهد شد چراکه میتوان با برنامه هایی
کوچکی سایت فوق را دارای اشکال میکند
درصورتی شما می توانید این کار انجام دهید که از آن شرکت دستور ارسال اطلاعات فوق را دریافت کنید
امیدوارم که جواب خود را گرفته باشید

yanin
21 / October / 2014, 08:41 PM
با سلام دوست عزیز
اینجور که من متوجه شدم شما میخواهید به بانک اطلاعات یک سایت دست یابی داشته باشید
این کار بصورت معمول اشتباه است یعنی هیچ شرکتی اجازه این کار نمیدهد چرا که درصورتی که این اطلاعات را
در اختیار ماشین بگذارد برای اون شرکت اشکالاتی از قبیل اشغال شدن خط آن سرور خواهد شد چراکه میتوان با برنامه هایی
کوچکی سایت فوق را دارای اشکال میکند
درصورتی شما می توانید این کار انجام دهید که از آن شرکت دستور ارسال اطلاعات فوق را دریافت کنید
امیدوارم که جواب خود را گرفته باشید

فک نکنم منظورشون این بوده باشه حالا من سوال رو به اون صورت که فهمیدم مطرح میکنم شاید راه ی براش پیدا بشه

اینطور در نظر میگیریم ما میخواهیم یه نرم افزار داشته باشیم که با ارسال یک پارامتر یه یک سرور یا یک مقدار به یک وب سایت مقداری در جواب مقدار ما به نرم افزار ارسال شود و مشاهده شود
مثلا اگر ما عدد 2 رو ارسال کردیم به سرور یا وب سایت پردازش روش انجام شه و جواب برای ما ارسال شه تو یه مثال ساده مثلا توان 2 اون عدد رو برگردونه پس اگه دو ارسال شه 4 برمیگرده
و اگه 3 ارسال شه 9 برمیگرده
اگه این کار رو بتونیم انجام بدیم فک کنم کار ایشون خیلی راحت خواهد بود

admin
21 / October / 2014, 10:02 PM
کاری که ایشون خواستند رو میشه با وب سرویس انجام داد ... (وب سرویس رو بایستی از مخابرات اصفهان بگیرند)
ولی اینکه ما بخواهیم یک صفحه ی سایت رو با Desktop Application باز کنیم و داخل تکست باکسی که با Html طراحی شده ، مقداری قرار بدیم و پاسخ اون مقدار رو در Desktop Application ببینیم ، کار ساده ای نیست ...
معمولا امنیت هیچ سایتی اینقدر پایین نخواهد بود ....
مطابق پاسخ مهندس شاملو ، کافیه یکی از کاربران در کلاینت بخواهد تمام قبض تلفن های مربوط به کارکنان یک اداره رو دریافت و در یک فرم پرینت کند ، با انجام این عملیات حتی برای 1000 نفر از پرسنل ، سرور سایت مورد نظر Down خواهد شد ...
کاربر helia پیشنهاد میدم که مبحث وب سرویس رو مطالعه کنید ...

yanin
22 / October / 2014, 02:27 AM
کاری که ایشون خواستند رو میشه با وب سرویس انجام داد ... (وب سرویس رو بایستی از مخابرات اصفهان بگیرند)
ولی اینکه ما بخواهیم یک صفحه ی سایت رو با Desktop Application باز کنیم و داخل تکست باکسی که با Html طراحی شده ، مقداری قرار بدیم و پاسخ اون مقدار رو در Desktop Application ببینیم ، کار ساده ای نیست ...
معمولا امنیت هیچ سایتی اینقدر پایین نخواهد بود ....
مطابق پاسخ مهندس شاملو ، کافیه یکی از کاربران در کلاینت بخواهد تمام قبض تلفن های مربوط به کارکنان یک اداره رو دریافت و در یک فرم پرینت کند ، با انجام این عملیات حتی برای 1000 نفر از پرسنل ، سرور سایت مورد نظر Down خواهد شد ...
کاربر helia پیشنهاد میدم که مبحث وب سرویس رو مطالعه کنید ...

مهندس کاملا با حرفات موافقم ولی ما باید فرض رو بر این بزاریم که ایشون به وب سرویس دسترسی دارند که اگه اینطور نباشه به نظر من اسم این هک میشه

مجید
19 / May / 2015, 06:29 PM
سلام به همه دوستان
بنده فکر میکنم به شکل خاصی این کار شدنی باشه
خودم یک بار شبیه این کارو انجام دادم . نتیجه بستگی به صورت مساله داره .
تصور کنید یک فرم وجود داره که توش چند جا برای پر کردن و یک دکمه Submit داشته باشه و بعد از زدن دکمه مورد نظر سرور داده ها را پردازش کرده و نتیجه را در قالب یک فرم ساده مثلا حاوی یک جدول نمایش بده . در این حالت میشه نتیجه را به چند صورت برسی کرد. یک حالت خواندن کد های HTML هست . حالت دیگر ذخیره کردن نتیجه در یک فایل HTML روی هارد هست و شاید حالت های دیگری هم در صورت نیاز بشه ایجاد کرد مثل ساخت PDF , ....

aftabgardan2006
06 / September / 2015, 06:57 PM
به نظرم این کار با Webbrowser وحرکت دادن ماوس و قرار دادن روی آن دکمه و کلیک کردنبشهاین کار را انجام داد