PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی در خصوص firebird و interbase

meyti
01 / January / 2015, 09:48 AM
با سلام
دوستان اگه تجربه کار عملی با firebird یا interbase را دارند و پروژه ای باهاش انجام دادند لطف کنند مزایا و معایب را اعلام کنند.مخصوصا مدیر javad_rajabloo (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) چون توی ایران دلفی سابق چندین پست در این خصوص داشتند .
با تشکر .

meyti
24 / January / 2015, 12:35 AM
سلام مجدد
خدمت دوستان عرض کنم که خودم پروژه ای رو که دارم روش کار میکنم انتقال دادم به فایربرد . معایب و مزایایی رو که ببینم اینجا عنوان میکنم : دوستان هم اگه نظری دارند بفرمایند .
تا حالا هیچ مشکلی نداشتم باهاش و یه مزیت خیلی خوب که فایربرد داره اینه که خیلی سریع نصب میشه و هم حجمه
"( تو محل کار ویندوز عوض کردم یک روز کامل فقط درگیر نصب برنامه ها بودم : نصب برنامه با sql express2005 خیلی طول کشید - نصب برنامه حسابداری با sql2008 بود خیلی بیشتر طول کشید - برنامه دستگاه حضور غیاب که با sql 2000 بود نصب نشد چون باید قبل از بقیه sql ها نصب میشد ، روی یه سیستم دیگه نصب کردم )"