PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پسورد براي برنامه هاي ساخته شده

ahmadi613
16 / February / 1970, 11:36 AM
به نام خدا
در برنامه هايي كه مي نويسيم احتياج به پاسورد دارد.اكنون يك پروژه دلفي پاسورد گذاشتم مي توانيد حتي براي ذخيره رمز از table استفاده كني .البته اگر سه بار رمز اشتباه وارد شود.اعلام مي كند واز برنامه خارج مي شود.از لينك زير دانلود كنيد.

دانلود پروژه : دانلود (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)

ahmadi613
ضمن تشكر از admin عزيز در مورد برنامه نويسي يعني خلق موضوع وايجاد راه.حقيقت من وقت كافي ندارم در مورد پاسورد با ذخيره در table و مواردي ديگر مي توانم خدمت عزيزان باشم اما چون علاقه دارم موضوعي را عنوان مي كنم تا كاربران به فعاليت وادار شوند.سعي مي كنم يك مرتبه وقتي پيدا كنم سراغ irandelphi بيايم.اماadmin عزيز از برنامه پاسورد كه فرمول آن را در جواب گذاشتيد استفاده بهينه بردم.همچنين از مديريت محترم راهنمايي مي خواستم مبني بر اينكه آدرس لينك را در سايت به كلمه فارسي دانلود تغيير داد كه واقعا جالب بود.اگر اين كار در فضاي اينتر نتي مقدور مي باشد راهنمايي فرماييد تا در آينده خودم انجام دهم ومزاحم اوقات مديريت محترم نشده باشم.موفق باشيد.

ahmadi613
با سلام
addmin عزيز مي خواهم كاه كهنه باد بدهم .در جواب پروژه پاسورد بنده نمونه اي در سايت قرار داديد من از آن تا به موقع سراغش نرفته بودم.امروز آن را ديدم جالب وراحت و...من عين كد هاي تايپ شده شما را در رويداد يك button قرار دادم maskedit هم روي فرم
اما برنامه كمپايل نمي شود وايراد آن متغير password راكه استفاده نموده اي پيدا نمي كند.اگر زحمت نباشد بازديدي از اين موضوع داشته باشيدواگر راهنمايي نياز باشد قبول زحمت فرماييد.ممنون از توجه شما.

b_itman_b
سلام. مدیر جون شرمنده یه گله کوچیک.در مورد دستورات و کد هایی که میزاری ، اگه یه توضیح هم در مورد استفاده اش و عناصر و دستورات به کارگرفته شده اش بزاری ، علاوه براینکه بر آقایی شما می افزاید باعث میشو بچه ها بجای حفظ کردن کد ، آن را کامل یاد بگیرن و درک کنن

admin
خوب بود ، البته این روش یه روش خیلی ساده است و معمولا یوزر و پسورد در دیتابیس یا فایل یا رجیستری ذخیره میشه و از روش های مختلف برای کنترل سطح دسترسی نرم افزار استفاده میشود.

به عنوان مثال :
کد:

...
var
password : MD5Digest ;
begin
password :=MD5String(MaskEdit1.Text) ;
if dm.users.Locate(&quot;id;password;&quot;,VarArrayOf([Edit1.Text,MD5Print(password)]),[loCaseInsensitive]) then
begin
if dm.users[&quot;data_base&quot;]= true then
main.database_tab.Enabled:=true
else
Main.database_tab.Enabled:=false;
main.Show;
end
else
begin
ShowMessage(&quot;نام کاربري يا کلمه عبور اشتباه مي باشد&quot;);
end;

admin
مرسی.کافی است متن فارسی دانلود را تایپ نموده و پس از گرفتن تمام متن با موس بر روی آیکن افزودن لینک (به صورت زنجیر شکل ) کلیک کرده و لینک مورد نظر را در آنجا درج نمایید...

admin
نقل قول از ahmadi613
با سلام
addmin عزيز مي خواهم كاه كهنه باد بدهم .در جواب پروژه پاسورد بنده نمونه اي در سايت قرار داديد من از آن تا به موقع سراغش نرفته بودم.امروز آن را ديدم جالب وراحت و...من عين كد هاي تايپ شده شما را در رويداد يك button قرار دادم maskedit هم روي فرم
اما برنامه كمپايل نمي شود وايراد آن متغير password راكه استفاده نموده اي پيدا نمي كند.اگر زحمت نباشد بازديدي از اين موضوع داشته باشيدواگر راهنمايي نياز باشد قبول زحمت فرماييد.ممنون از توجه شما.

سلام.متغیر Password* رو بایستی در قسمت تعریف متغیر ها (بالاتر از implementation)بدین صورت تعریف کنید :

کد:

var
password : MD5Digest ;

admin
نقل قول از b_itman_b
سلام. مدیر جون شرمنده یه گله کوچیک.در مورد دستورات و کد هایی که میزاری ، اگه یه توضیح هم در مورد استفاده اش و عناصر و دستورات به کارگرفته شده اش بزاری ، علاوه براینکه بر آقایی شما می افزاید باعث میشو بچه ها بجای حفظ کردن کد ، آن را کامل یاد بگیرن و درک کنن

سلام.خواهش میکنم.
من توضیحات تقریبا جزئی رو میدم ، حالا اگه دوستان براشون مفهوم نیست لطفا سوال کنند تا بیشتر و واضح تر توضیح بدم...

zahra70
07 / November / 2013, 05:16 PM
سلام.ببخشید من کجا باید سوالام بنویسم؟میدونم اینجا نباید این سوالو میپرسیدم ولی نمیدونستم کجا سوال کنم مجبور شدم اینجا بپرسم؟؟؟ ببخشید ببخشید ببخشییییید

admin
07 / November / 2013, 06:51 PM
سلام.تو انجمن مربوطه...
مثلا تو دلفی 7