PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت منو در کنار سایت

setayesh44
29 / June / 2017, 03:36 PM
سلام وقت بخیر

یه سوالی داشتم از خدمتتون در کنار نوار سرچ سایت <span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span> (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)
یه دکمه سه خط هست که اگه روش کلیک کنیم در سمت راست صفحه منویی باز میشه که همه گروه ها و منو ها رو نمایش میده

من میخوام برای سایت خودم یه همچین چیزی بنویسم

میشه راهنماییم کنید از چه کدی باید استفاده کنم

با سپاس از شما و ادمین محترم سایت <span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>