آخرين پست هاي ارسالي انجمن ايران دلفي

تماشای رایگان فیلم ایرانی ، خارجی و کودک آکادمی دلفی
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مطرح کردن اشکالات و جوابیه آنها

مدیر انجمن b_e_shamlu آواتار ها
    تشکر ها
    149
    تشکر شده 94 بار در 46 ارسال.

مطرح کردن اشکالات و جوابیه آنها

با سلام خدمت بازدید کنندگان و اعضای محترم
    لطفا در خصوص اشکالات پیش آماده و همچنین جوابیه خود در خوص چگونه اشکالات را رفع کنیم در این قسمت اطلاعات خود را وارد کنید
    دلفی کاران را دوست دارم [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر انجمن b_e_shamlu آواتار ها
    تشکر ها
    149
    تشکر شده 94 بار در 46 ارسال.
    با سلام
    در سالهای گذشته من یک برنامه را در FoxPoro* تحت DOS نوشتم و جدول آن DBF بود که متاسفانه حال که خواستم یک برنامه کوچک به آن* اضافه کنم البته با زبان دلفی در ویندوز یک سری تغییرات را بدهد با مشکل اجرای برنامه بر روی سیتم دیگر شدم که اجرا نمیشود و اشکال پیدا نشدن فایل و نشناختن جدول بود
    من قبلا با این مشکل به صورت اینکه جدولی را با Database Desktop* ساخته بودم و هنگام اجرای این اشکال میگرفت آشنا بودم اما آن ترفند جواب نداد و مجبور شدم که یک فایل به فایلهای قبلی اضافه کنم که اطلاعات بیشتر را در یک فایل آموزشی جهت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] گذاشته ام که میتوانید آن را د[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کنید

ضمنا میبخشید که نتوانستم فایلها را هم برایتان بگزارم چون حجم آنها زیاد بود اما شما این فایلها را دصورت نصب کردن دیتابیس دسکتاپ دلفی موجود است و فقط کافی است نام آنهارا جستجو کنید

دلفی کاران را دوست دارم [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)