آخرين پست هاي ارسالي انجمن ايران دلفي

تماشای رایگان فیلم ایرانی ، خارجی و کودک آکادمی دلفی
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ارتقا دلفی - فوری

کاربر سایت maryamgh آواتار ها
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال.

ارتقا دلفی - فوری

سلام
    من یک پروژه دارم با دلفی 6 ، اگه بخوام ارتقا بدم بهترین ورژن که میتونم منتقل کنم چیه؟ یک ورژنی میخوام که جواب داده شده باشه و کمترین تغییرات نسبت به دلفی 6 داشته باشه.درواقع یک ورژن با ظاهر و امکانات بیشتر و امروزیتر ولی تغییرات زیاد نداشته باشم اخه پروژه م سنگین و بزرگ هست
    مرسی

مدیر انجمن meyti آواتار ها
    تشکر ها
    134
    تشکر شده 78 بار در 55 ارسال.

پاسخ : ارتقا دلفی - فوری

سلام
    بهترین ورژن همیشه آخرین ورژنه دیگه - من از xe7 استفاده میکنم - الان xe8 هم موجوده .
    برای انتقال هم فرقی نمیکنه بستگی به کامپوننت هایی داره که استفاده کردین - اگه فقط کامپوننت های استاندارد خود دلفی باشه مشکلی نخواهید داشت . اما اگر کامپوننت های جدا استفاده کردین باید برای ورژن جدید هم تهیه کنید .
    از کامپوننت های دلفی چیزی که من خبر دارم از دلفی 6 به بعد حذف شده کوئیک ریپورت هست که جهت نسخه های بالاتر قابل دانلوده و راحت گیر میاد .

مدیر انجمن mkarimpour آواتار ها
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 21 بار در 13 ارسال.

پاسخ : ارتقا دلفی - فوری

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgh نمایش پست ها
    سلام
    من یک پروژه دارم با دلفی 6 ، اگه بخوام ارتقا بدم بهترین ورژن که میتونم منتقل کنم چیه؟ یک ورژنی میخوام که جواب داده شده باشه و کمترین تغییرات نسبت به دلفی 6 داشته باشه.درواقع یک ورژن با ظاهر و امکانات بیشتر و امروزیتر ولی تغییرات زیاد نداشته باشم اخه پروژه م سنگین و بزرگ هست
    مرسی
    با سلام
    به نظر من بزرگترین چالش برای مهاجرت از دلفی 6 یا نسخی مشابه آن، بحث یونیکد هست. شما هم باید این کار را یک بار برای همیشه انجام دهید. اینجانب تجربه مهاجرت از دلفی 7 به دلفی XE7 را برای پروژه ERP(بالغ بر 20 یا بیشتر زیر سیستم) شرکت خودمون رو دارم. مواردی رو که دوستمون گفتند هم هست (کامپوننت هایی که استفاده شده) که من اون رو کم اهمیت تر میدونم، چون هم میشه نسخه جدیدشون رو تهیه کرد و هم جایگزین کرد.
    بنابراین، بهترین گزینه آخرین ورژن دلفی یعنی Delphi 10 Seattle هست که من به شما پیشنهاد می کنم.
    در مورد پروسه مهاجرت و موارد مرتبط با آن می توان تجربیات را در قالب پرسش و پاسخ ارایه کرد.

با تشکر فراوان
    مهدی کریم پور
    ویرایش توسط mkarimpour : 13 / September / 2015 در ساعت 10:22 AM

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)