آخرين پست هاي ارسالي انجمن ايران دلفي

تماشای رایگان فیلم ایرانی ، خارجی و کودک آکادمی دلفی
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: سورس(ياد آوري بازنگ)

مدیر انجمن ahmadi613 آواتار ها
    تشکر ها
    6
    تشکر شده 9 بار در 5 ارسال.

سورس(ياد آوري بازنگ)

با سللام
    سورس كامل اعلام ياد آوري ها همراه با زنگ را در فرصتي نوشتم و درسايت قرار دادم براي عزيزان كاربر سايت.
    تذكر در مورد سورس:
    برنامه dll فارسي ساز تاريخ را همراه دارد مي توانيد با همين روش در برنامه هاي ديگر استفاده كنيد
    آدرس فايل صوتي را من در درايو E ايجاد كرده ام.آن را ذرايوE نصب كنيد.اگر در درايو ديگري باشد .آدرس را از پروپرتيس اصلاح كنيد.
    من از فونت 2TITTR استفاده كرده ام. اگر مشكلي پيش آمد فونت مذكور در برنامه هست آن را روي سيستم نصب كنيد.
    ساعت و تاريخ برنامه را همراه نوشتن موضوع ياداشت وآن را ثبت كنيد.به موقع زنگ مي زند و موضوع را نمايش مي دهد.از آن لذت ببريد زيرا من روي آن وقت گذاشته ام.
    از لينك زير دانلود فرماييد.موفق باشيد.
    دانلود پروژه:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    با صداقت و دوري از ريا زندگي شيرين وشيرين تر مي شود...

مدیر انجمن b_itman_b آواتار ها
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 10 بار در 9 ارسال.
    با تشکر فراوان.ahmadi613* عزیز خطا میده.با دلفی 7 هم اجراش میکنم موقع کامپایل خطا میده که نمیتونه فایل اجرایی رو بسازه.عکس خطارو می زارم

همه چیز قابل دستیابی است اگر تو بخوای

مدیر انجمن ahmadi613 آواتار ها
    تشکر ها
    6
    تشکر شده 9 بار در 5 ارسال.
    b_itman_b عزيز سلام
    از مسير فايل صوتي كه در برنامه هست ايراد گرفته شما برنامه را با همين اسم فارسي(يادآوري بازنگ)را در درايو E كپي كنيد اجرا خواهد شدزيرا مسير فايل صوتي برنامه(يادآوري با زنگ:E* )مي باشد كه اجرا شود يا در پروژه كمپايل نشده فايل صوتي را انتخاب كن ودر سمت چپ PEROOERTISE مسير را اصلاح كن اگر اجرا نشد خبر بده تا نام آن را به انگليسي تغيير دهم ومشكل حل شود موفق باشيد.
    با صداقت و دوري از ريا زندگي شيرين وشيرين تر مي شود...

مدیر انجمن b_itman_b آواتار ها
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 10 بار در 9 ارسال.
    *اوکی مشکلم حل شد.حق یا شما بود.راستی یه دستور هست که مسیر فایل اجرایی برنامه رو برمیگردنه.من خودم وقتی قراره با فایل هایی کار کنم در برنامه ، اونهارو کناره فایل اجرایی میزارم و با استفاده از اون دستور به محل آدرس فایل هام تو هر کامپیوتری دسترسی پیدا میکنم.خواستی بگو تا بزارم.راستی سعی کن از کاراکتر های فارسی تو نام گذاری و مسیر فایل های برنامه استفاده نکنی.
    همه چیز قابل دستیابی است اگر تو بخوای

کاربر سایت Amirkazem آواتار ها
    تشکر ها
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال.

پاسخ : سورس(ياد آوري بازنگ)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadi613 نمایش پست ها
    با سللام
    سورس كامل اعلام ياد آوري ها همراه با زنگ را در فرصتي نوشتم و درسايت قرار دادم براي عزيزان كاربر سايت.
    تذكر در مورد سورس:
    برنامه dll فارسي ساز تاريخ را همراه دارد مي توانيد با همين روش در برنامه هاي ديگر استفاده كنيد
    آدرس فايل صوتي را من در درايو E ايجاد كرده ام.آن را ذرايوE نصب كنيد.اگر در درايو ديگري باشد .آدرس را از پروپرتيس اصلاح كنيد.
    من از فونت 2TITTR استفاده كرده ام. اگر مشكلي پيش آمد فونت مذكور در برنامه هست آن را روي سيستم نصب كنيد.
    ساعت و تاريخ برنامه را همراه نوشتن موضوع ياداشت وآن را ثبت كنيد.به موقع زنگ مي زند و موضوع را نمايش مي دهد.از آن لذت ببريد زيرا من روي آن وقت گذاشته ام.
    از لينك زير دانلود فرماييد.موفق باشيد.
    دانلود پروژه:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    سلام، ضمن تشکر، لینک دانلودمشکل دارد.لطفاً اصلاح بفرمایید.
علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)